Ομάδες Εργασίας

Ομάδες Εργασίας

Ομάδα Μαστού   Ομάδα Γαστρεντερικού
       
Συντονιστές Χρίστος Παπαδημητρίου Συντονιστές Γεώργιος Πενθερουδάκης
  Άγγελος Κούτρας   Θωμάς Μακατσώρης
  Φλώρα Ζαγουρή   Γεώργιος Παπαξοΐνης
       
Μέλη Γεράσιμος Αραβαντινός Μέλη Γεράσιμος Αραβαντινός
  Αβραάμ Άσσης   Αβραάμ Άσσης
  Ιωάννης Βαρθαλίτης   Ιωάννης Βαρθαλίτης
  Αναστάσιος Βισβίκης   Αναστάσιος Βισβίκης
  Ελένη Γαλάνη   Ελένη Γαλάνη
  Ελένη Γκόγκα   Παναγιώτης Γκούβερης
  Ματίνα Δεμίρη   Νικόλαος Διαμαντόπουλος
  Γεώργιος Ζαρκαβέλης   Γεώργιος Ζαρκαβέλης
  Μαρία Θεοχάρη   Κωνσταντίνος Καμποσιώρας
  Σοφία Καραγεωργοπούλου   Κατερίνα Καφαντάρη
  Χαρίσιος Καρανικιώτης   Γεώργιος Κλούβας
  Κατερίνα Καφαντάρη   Άρης Κολλάς
  Άρης Κολλάς   Πάρις Κοσμίδης
  Πάρις Κοσμίδης   Άννα Κουμαριανού
  Γεώργιος Κουμάκης   Άγγελος Κούτρας
  Άννα Κουμαριανού   Απόστολος Λασκαράκης
  Απόστολος Λασκαράκης   Ελένη Λινάρδου
  Κωνσταντίνος Λάσχος   Δημήτριος Μπαφαλούκος
  Ελένη Λινάρδου   Θεοφάνης Οικονομόπουλος
  Χαρίλαος Μαραγκός   Γεώργιος Οικονομόπουλος
  Χαράλαμπος Μπακογιάννης   Χρίστος Παπαδημητρίου
  Βασίλειος Μπαρμπούνης   Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου
  Δημήτριος Μπαφαλούκος   Κυριακή Πλοιαρχοπούλου
  Θεοφάνης Οικονομόπουλος   Ελένη Ρες
  Γεώργιος Οικονομόπουλος   Επαμεινώνδας Σαμαντάς
  Χρήστος Πανόπουλος   Αλέξιος Στριμπάκος
  Γεώργιος Πενθερουδάκης   Ιωσήφ Σγουρός
  Ευαγγελία Ραζή   Κωνσταντίνος Τσιγαρίδας
  Ελένη Ρες   Ελένη Φούντζηλα
  Επαμεινώνδας Σαμαντάς   Χρήστος Χριστοδούλου
  Εσμεράλντα Σέρα   Αθηνά Χριστοπούλου
  Φλώρα Σταυρίδη    
  Δημήτριος Τρυφωνόπουλος    
  Κωνσταντίνος Τσιγαρίδας    
  Γεώργιος Φούντζηλας    
  Χρήστος Χριστοδούλου    
  Αθηνά Χριστοπούλου    
  Διαμάντω Ψυρρή    
       
       
Ομάδα Πνεύμονα Ομάδα Κεφαλής-Τραχήλου
       
Συντονιστές Επαμεινώνδας Σαμαντάς Συντονίστρια Διαμάντω Ψυρρή
  Ελένη Λινάρδου    
  Ιωάννης Μούντζιος    
       
Μέλη Ματίνα Δεμίρη Μέλη Πάρις Κοσμίδης
  Γεώργιος Ζαρκαβέλης   Χαράλαμπος Μπακογιάννης
  Μαρία Θεοχάρη   Γεώργιος Παπαξοΐνης
  Κατερίνα Καφαντάρη   Κυριακή Πλοιαρχοπούλου
  Άρης Κόλλας   Επαμεινώνδας Σαμαντάς
  Γεώργιος Κουμάκης   Κωνσταντίνος Τσιγαρίδας
  Άννα Κουμαριανού    
  Απόστολος Λασκαράκης    
  Ελένη Λινάρδου    
  Χαρίλαος Μαραγκός    
  Δημήτριος Μπαφαλούκος    
  Αγγελική Νικολακοπούλου    
  Θεοφάνης Οικονομόπουλος    
  Γεώργιος Οικονομόπουλος    
  Χρήστος Πανόπουλος    
  Χρίστος Παπαδημητρίου    
  Χριστίνα Παππά    
  Γεώργιος Πενθερουδάκης    
  Ευαγγελία Ραζή    
  Ελένη Ρες    
  Νικόλαος Σούπος    
  Κωνσταντίνος Συρίγος    
  Κωνσταντίνος Τσιγαρίδας    
  Αντώνιος Χατζηγεωργίου    
  Χρήστος Χριστοδούλου    
  Αθηνά Χριστοπούλου    
  Διαμάντω Ψυρρή    
       
       
Ομάδα Μελανώματος-Σαρκώματος Ομάδα Κεντρικού Νευρικού
       
Συντονιστές Δημήτριος Μπαφαλούκος Συντονίστρια Ευαγγελία Ραζή
  Ελένη Γκόγκα    
       
       
Μέλη Ματίνα Δεμίρη Μέλη Αβραάμ Άσσης
  Χαρίσιος Καρανικιώτης   Επαμεινώνδας Σαμαντάς
  Γεώργιος Κουμάκης   Χρήστος Χριστοδούλου
  Γεώργιος Λαζαρίδης    
  Απόστολος Λασκαράκης    
  Κωνσταντίνος Λάσχος    
  Ελένη Λινάρδου    
  Χαράλαμπος Μπακογιάννης    
  Jose Duran Moreno    
  Χρίστος Παπαδημητρίου    
  Επαμεινώνδας Σαμαντάς    
  Φλώρα Σταυρίδη    
  Καλλιόπη Στουραΐτη    
  Ανθή Ταραμπίκου    
  Κωνσταντίνος Τσιγαρίδας    
  Ελένη Φούντζηλα    
       
       
Ομάδα Γυναικολογικού Ομάδα Ουροποιητικού
       
Συντονιστές Γεράσιμος Αραβαντινός Συντονίστρια Ελένη Ευσταθίου
  Αθηνά Χριστοπούλου    
       
Μέλη Διαμάντω Ψυρρή Μέλη Αναστάσιος Βισβίκης
  Αναστάσιος Βισβίκης   Ελένη Γαλάνη
  Ελένη Γαλάνη   Μαρία Θεοχάρη
  Ματίνα Δεμίρη   Γεώργιος Κουμάκης
   Μαρία Θεοχάρη   Ελένη Λινάρδου
  Σοφία Καραγεωργοπούλου   Χαρίλαος Μαραγκός
  Πάρις Κοσμίδης   Χαράλαμπος Μπακογιάννης
  Γεώργιος Κουμάκης   Δημήτριος Μπαφαλούκος
  Άννα Κουμαριανού   Ελένη Ρες
  Λήδα Κωσταδήμα   Γιώργος Παπαξοΐνης
  Μιχαήλ Λιόντος   Επαμεινώνδας Σαμαντάς
  Ελένη Λινάρδου    
  Αριστοτέλης Μπάμιας    
  Δημήτριος Μπαφαλούκος    
  Στέργιος Μπούσιος    
  Χρίστος Παπαδημητρίου    
  Γεώργιος Παπαξοΐνης    
  Χρήστος Πανόπουλος    
  Γεώργιος Πενθερουδάκης    
  Ελένη Ρες    
   Σοφία Σταματοπούλου    
  Φλώρα Σταυρίδη    
  Ιωάννης Σϋριος    
  Καλλιόπη Στουραΐτη    
  Ελένη Φούντζηλα    
     
       
       
Ομάδα Αιμοποιητικού Ομάδα ΚΑΠΕ
       
Συντονιστής Θεοφάνης Οικονομόπουλος Συντονιστής Γεώργιος Πενθερουδάκης
       
Μέλη Διαμάντω Ψυρρή Μέλη Νικόλαος Διαμαντόπουλος
      Επαμεινώνδας Σαμαντάς
     
       
       
Ομάδα Οστεο-ογκολογίας Ομάδα Κληρονομικού Καρκίνου
       
Συντονιστές Χρήστος Χριστοδούλου Συντονιστές Δρακούλης Γιαννουκάκος
      Εμμανουήλ Σαλούστρος
       
Μέλη Γεράσιμος Αραβαντινός    
  Άννα Κουμαριανού    
  Απόστολος Λασκαράκης    
  Ιωάννης Μούντζιος    
  Γεώργιος Παπαξοΐνης    
  Κυριακή Πλοιαρχοπούλου    
  Ιωσήφ Σγουρός    
  Ευάγγελος Τέρπος    
     
       
       
Οικονομία της Υγείας Ομάδα Ανοσο-ογκολογίας
       
Συντονίστρια Ευαγγελία Ραζή Συντονιστές Ιωάννης Μούντζιος
      Μαρίνος Τσιατάς
Μέλη Γεράσιμος Αραβαντινός   Μιχαήλ Λιόντος
  Ιωάννης Βαρθαλίτης    
  Ελένη Γκόγκα    
  Ελένη Λινάρδου    
  Φλώρα Σταυρίδη    
     
       
    Ομάδα Υποστηρικτικής Αγωγής
       
    Συντονιστής Χρήστος Χριστοδούλου
       
    Μέλη Γεράσιμος Αραβαντινός
      Ιωάννης Βαρθαλίτης
      Αναστάσιος Βισβίκης
      Άννα Κουμαριανού
      Απόστολος Λασκαράκης
      Ελένη Λινάρδου
      Δημήτριος Μπαφαλούκος
      Χαράλαμπος Μπακογιάννης
      Κυριακή Πλοιαρχοπούλου
      Ιωσήφ Σγουρός